Wykładowcy Zakładu Grafiki na IMPRINT 2017 w Warszawie

Wykładowcy Zakładu Grafiki WSZP UMK w Toruniu na konferencji naukowej „Idee graficznego myślenia” w ramach 4. edycji Międzynarodowego Triennale Sztuk Graficznych im. T. Kulisiewicza IMPRINT 2017 w Warszawie. 

Organizatorem konferencji naukowej „Idee graficznego myślenia” w ramach 4. edycji Międzynarodowego Triennale Sztuk Graficznych im. T. Kulisiewicza IMPRINT 2017 była Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie. Konferencja odbyła się w dniach 15 – 17.12. 2017 r.

Tegoroczna odsłona IMPRINTU 2017 odbyła się w nowej formule. Zaproszeni artyści graficy z 12 najważniejszych ośrodków graficznych w Polsce i za granicą brali udział w 3 dniowej konferencji pt. „Idee graficznego myślenia”, oraz zorganizowanej wystawie w Galerii Spokojna prezentującej nowe trendy w grafice artystycznej. Ważnym punktem programu była również ekspozycja „Fantastyczne Pułapki” w Salonie Akademii, która prezentowała dwie graficzne osobowości twórcze Daniela Mroza i Reginy Silveira /Brazylia/.
W konferencji i wystawie brali udział wykładowcy Zakładu Grafiki: dr hab. Marek Zajko, prof. UMK ,dr hab. Michał Rygielski, dr hab. Tomasz Barczyk.