Spotkanie z nowojorskim artystą Jeffreyem Perkinsem

Zapraszamy na spotkanie z nowojorskim artystą – Jeffreyem Perkinsem, współpracującym z Yoko Ono, ikoną sztuki konceptualnej, autorem dokumentalnego filmu „George: Historia Georga Maciunasa i Fluxus”.
  • Spotkanie, dedykowane studentom i pracownikom Wydziału Sztuk Pięknych oraz Wydziału Humanistycznego UMK odbędzie się 20 kwietnia 2023 r. w godz. 12.00-14.00 w Sali Tymona na WSzP.
  • Uwaga! Na spotkanie obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie
  • Kontynuacją wydarzenia zainaugurowanego na Wydziale Sztuk Pięknych UMK, jest seria spotkań w CSW „Znaki Czasu” w Toruniu: 22.04.2023, o godz. 16.00 prezentacja filmu dokumentalnego George: Historia Georga Maciunasa i Fluxus i spotkanie z autorem filmu, Jeffreyem Perkinsem; 22.04.2023, godz. 19.00 dyskusja o sztuce Yoko Ono w kontekście twórczości Perkinsa oraz książki Anny Magalskiej Yoko Ono. Wyobraź sobie… wolność międzyludzką.
Więcej o wydarzeniach w CSW
Autorka plakatu: Jagoda Jaworska