Projekt Przestrzeń w Śremie

Wernisaż wystawy 4.02.2023 r. o godz. 18.00
Muzeum Śremskie
ul. Adama Mickiewicza 89, Śrem

W wystawie biorą udział wykładowcy Katedry Grafiki WSzP UMK w Toruniu:
dr hab. Zdzisław Mackiewicz, prof. UMK, /z Pracowni Grafiki Multimedialnej/
dr hab. Marek Zajko, prof. UMK, /z Pracowni Wklęsłodruku/

Gratulujemy

Ogólnopolska wystawa malarstwa i grafiki PROJEKT PRZESTRZEŃ to platforma do dialogu i konfrontacji różnych postaw artystycznych. Do udziału w wystawie zostali zaproszeni artyści z wielu ośrodków nauki i sztuki: Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Akademii Sztuki w Szczecinie, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydziału Sztuki Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie, Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, oraz Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.

Wystawa będzie prezentowana w Muzeum Śremskim w Śremie od 4.02.2023 r do 24.02.2023 r.

Kuratorki wystawy:
Katarzyna Słuchocka, Joanna Stefańska
/Instytut Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego, Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej