Nagrody dla studentek Katedry Grafiki

Gratulujemy!!!
Studentki Katedry Grafiki – Nagrodzone na X Międzynarodowej Wystawie Rysunku Studenckiego Rysować! RYSOWAĆ.Międzynarodowa Wystawa Rysunku Studenckiego
Nagrody otrzymały:
  • Agata Burzyńska za pracę „XXX” – Nagroda Fundacja Studio M6 – wystawa indywidualna w PERS. Agata Burzyńska jest studentką 4 roku na kierunku Grafika WSzP UMK /specjalność Grafika Warsztatowa, Pracownia Wklęsłodruku.
  • Kornelia Borowska-Beszta za pracę „Ciągłość” – Nagroda Blik Krzysztof Fidler – Zaopatrzenie artystów plastyków i konserwatorów dzieł sztuki. Kornelia Borowska-Beszta jest studentką 3 roku na kierunku Grafika WSzP UMK – specjalność Grafika Warsztatowa, Pracownia Serigrafii.
Spośród 340 zgłoszeń nadesłanych do organizatorów dziesiątej edycji wystawy, jury wybrało 90 prac, które zostały przedstawione w Galerii Sztuki Wozownia.
Pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych tutaj
Zapraszamy do Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu
Galeria Sztuki Wozownia , ul. Rabiańska 20, Toruń.
Wystawa będzie otwarta do 29. 05. 2022 r.