Nagroda im. prof. Edmunda Piotrowicza 2023

Anna Mandziak została tegoroczną laureatką Nagrody dydaktycznej Katedry Grafiki WSZP UMK w Toruniu im. prof. Edmunda Piotrowicza.

Decyzją wykładowców Katedry Grafiki Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu – laureatką Nagrody im. prof. Edmunda Piotrowicza za wyjątkowe osiągnięcia artystyczne w roku akademickim 2022/2023 została Anna Mandziak.
Nagrodzona autorka jest aktualnie studentką V roku Kierunku Grafika, specjalności Grafika Warsztatowa w Pracowni Wypukłodruku Katedry Grafiki WSZP UMK w Toruniu, prowadzonej przez prof. dr hab. Marka Basiula, i dr hab. Michała Rygielskiego prof. UMK. Studiuje także na wydziale Rzeźby na Poznańskim Uniwersytecie Artystycznym. Nagroda im. prof. Edmunda Piotrowicza zostanie oficjalnie wręczona wyróżnionej studentce w listopadzie br., podczas otwarcia wystawy – „Wizytówka” w Galerii Dworzec Zachodni w Toruniu, Akademickie Centrum Kultury „Od Nowa”. Katedra Grafiki WSZP UMK w Toruniu dzięki uprzejmości Galeria Dworzec Zachodni w Toruniu uhonoruje laureatkę dodatkową nagrodą jaką będzie wystawa indywidualna w wyżej wymienionej Galerii.

Otwarcie wystawy grafik Anny Mandziak, odbędzie 18 października (środa) 2023r., o godz. 17.00.

386102415 819967100134225 6090075796810777096 N

W imieniu autorki Katedra Grafiki zaprasza na wspomniane wystawy, gdzie będzie można w oryginale zobaczyć jej prace. Gratulujemy Nagrody i życzymy laureatce nieprzerwanego zapału twórczego.