Grafika dla każdego! Dni otwarte w Zakładzie Grafiki

DNI OTWARTE W ZAKŁADZIE GRAFIKI WSZP UMK W TORUNIU.

Organizator:
Zakład Grafiki WSZP UMK w Toruniu

Kiedy:
25 maja 2017 r /czwartek/., godz. od 10:00 do 15:00

Miejsce:
Wydział Sztuk Pięknych UMK. Zakład Grafiki Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
Pracownia Wklęsłodruku, Pracownia Wypukłodruku, Pracownia Litografii, Pracownia Serigrafii, Pracownia Grafiki Multimedialnej.

Opis imprezy:
Podczas Dni Otwartych Zakład Grafiki Grafiki oferuje wszystkim zainteresowanym prezentacje wszystkich 5 pracowni specjalistycznych Zakładu Grafiki: Pracowni Wklęsłodruku, Pracowni Wypukłodruku, Pracowni Litografii, Pracownia Serigrafii, oraz Pracowni Grafiki Multimedialnej, uczestnictwo w krótkich pokazach i zajęciach, wystawy prac studenckich, konsultacje i rozmowy z kadrą dydaktyczną.
Jest to wyjątkowa okazja do obejrzenia pracowni, zapoznania się z twórczością studentów, a także do uzyskania informacji na temat studiów i egzaminów wstępnych. Obecni w pracowniach wykładowcy udzielą odpowiedzi na nurtujące Kandydatów pytania, a także przeprowadzą korektę przywiezionych prac. Jeżeli myślisz poważnie o studiach u nas, weź swoje prace, opowiedz nam o tym, co robisz!
Zachęcamy także do rozmów ze studentami – na pewno chętnie podzielą się wrażeniami, jakich dostarcza studiowanie w Zakładzie Grafiki WSZP UMK w Toruniu.

Prowadzący:
Wykładowcy Zakładu Grafiki WSZP UMK w Toruniu:
prof. Bogumiła Pęgowska, prof. Piotr Gojowy, prof. Mirosław Pawłowski, prof. Marek Basiul, dr hab. Zdzisław Mackiewicz prof. UMK, dr. hab. Marek Zajko, dr. hab. Michał Rygielski,
dr hab. Agata Dworzak-Subocz, dr hab. Izabella Retkowska, dr. hab. Tomasz Barczyk, dr Jakub Jaszewski

Doktoranci Zakładu Grafiki WSZP UMK w Toruniu:
mgr Agata Ciesielska, mgr Emma Kwiatkowska, mgr Weronika Marszelewska,
oraz studenci poszczególnych pracowni.