Grafika dla każdego! Dni Otwarte w Zakładzie Grafiki 2018

25 stycznia 2018 r (czwartek), godz. od: 9: 00 do 14:00
Wydział Sztuk Pięknych UMK, Zakład Grafiki ul. Sienkiewicza 30/32
Pracownia Wklęsłodruku, Pracownia Wypukłodruku, Pracownia Litografii, Pracownia Serigrafii, Pracownia Grafiki Multimedialnej.
ZAPRASZAMY!

Podczas Dni Otwartych Zakład Grafiki oferuje wszystkim zainteresowanym prezentacje wszystkich 5 pracowni specjalistycznych Zakładu Grafiki: Pracowni Wklęsłodruku, Pracowni Wypukłodruku, Pracowni Litografii, Pracownia Serigrafii, oraz Pracowni Grafiki Multimedialnej, uczestnictwo w krótkich pokazach i zajęciach, wystawy prac studenckich, konsultacje i rozmowy z kadrą dydaktyczną.
Jest to wyjątkowa okazja do obejrzenia pracowni, zapoznania się z twórczością studentów, a także do uzyskania informacji na temat studiów i egzaminów wstępnych. Obecni w pracowniach wykładowcy udzielą odpowiedzi na nurtujące Kandydatów pytania, a także przeprowadzą korektę przywiezionych prac.
Jeżeli myślisz poważnie o studiach u nas, weź swoje prace, opowiedz nam o tym, co robisz!
Zachęcamy także do rozmów ze studentami – na pewno chętnie podzielą się wrażeniami, jakich dostarcza studiowanie w Zakładzie Grafiki WSZP UMK w Toruniu.