Nagroda im. prof. Edmunda Piotrowicza 2019

Decyzją wykładowców Zakładu Grafiki Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu – laureatką Nagrody im. prof. Edmunda Piotrowicza za wyjątkowe osiągnięcia artystyczne w roku akademickim 2018/2019 została Nina Marszałek. Laureatka nagrody jest obecnie studentką IV roku Kierunku Grafika w Pracowni Litografii Katedry Grafiki prowadzonej przez prof. Piotra Gojowego i dr hab. Tomasza Barczyka, prof. UMK.
Gratulujemy!!!

Katedra Grafiki, dzięki uprzejmości Dyrekcji Miejskiej Instytucji Kultury Dom Muz, uhonoruje laureatkę dodatkową nagrodą – jaką będzie wystawa indywidualna w Galerii Domu Muz w Toruniu.

Zapraszamy na otwarcie wystawy Niny Marszałek – Litografia
18 października 2019 r., o godz. 18:00
Galeria Dom Muz w Toruniu, ul. Podmurna 1
wystawa czynna: 18.10 – 11.11.2019 r.

Nagroda Dydaktyczna Kierunku Grafika / Specjalność Grafika Warsztatowa im. prof. Edmunda Piotrowicza została oficjalnie wręczona 9 października 2019 r. podczas otwarcia wystawy końcoworocznej „Wizytówka” w Galerii Dworzec Zachodni w Toruniu, Akademickie Centrum Kultury „Od Nowa”.