[DOB1] Pracownia grafiki z Ostrawy, Czechy

Galeria Zakładu Grafiki zaprasza na otwarcie wystawy – „[DOB1] Pracownia grafiki z Ostrawy, Czechy”

Tym razem w ramach realizowanego od 2016 r. przez Zakład Grafiki roku programu wymiany, w założeniu prezentujacego nowe trendy w grafice warsztatowej w najbardziej wiodących szkołach i ośrodkach graficznych, po raz pierwszy mamy przyjemność zaprezentować grafikę zza naszej południowej granicy.

Dzięki współpracy z profesorem Zbynkiem Janáčkiem z Wydziału Sztuki, Ostrawskiego Uniwersytetu, tym razem zagości u nas grafika z Czech.

Na wernisażu, który odbędzie się 24 maja 2018 (czwartek), o godz. 12.30 będzie można zapoznać się z twórczością czeskich wykładowców i studentów, a także porozmawiać o ostrawskiej grafice osobiście z prof. Zbynkiem Janáčkiem, który zapowiedział udział w otwarciu wystawy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.