Dni otwarte 2018 w Zakładzie Grafiki

W czwartek 25 stycznia 2018 r., podczas Dni Otwartych Zakład Grafiki przygotował prezentacje wszystkich 5. pracowni specjalistycznych Zakładu Grafiki: Pracowni Wklęsłodruku, Pracowni Wypukłodruku, Pracowni Litografii, Pracownia Serigrafii, oraz Pracowni Grafiki Multimedialnej,

Młodzież która przyjechała uczestniczyła w  pokazach i zajęciach, konsultacjach z kadrą dydaktyczną i przeglądach teczek. Miała również możliwość kadrą obejrzenia przygotowanych wystaw prac studentów poszczególnych pracowni , oraz wystawy w Galerii Zakładu Grafiki.

Była to wyjątkowa okazja do obejrzenia pracowni, zapoznania się z twórczością studentów, a także do uzyskania informacji na temat studiów i egzaminów wstępnych. Obecni w pracowniach wykładowcy udzielali odpowiedzi na nurtujące Kandydatów pytania, a także przeprowadzili korektę przywiezionych prac.

Jeżeli myślisz poważnie o studiach u nas, weź swoje prace, opowiedz nam o tym, co robisz!
Studenci Zakładu Grafiki chętnie dzielili się również swoimi się wrażeniami, jakich dostarcza studiowanie grafiki warsztatowej z przyszłymi kandydatami.

Reportaż telewizyjny: http://media.tvk.torun.pl/movie/show?id=14690

/fotorelacja: Damian Zieliński, Michał Rygielski/